Registrácia na IT tábor Zoška

IT tábor Zoška ti ponúkne štart do sveta IT technológií. V termíne od 16. do 20.8. 2021 denne v čase od 8.00 do 16.00. Cena tábora je 140,- EUR. Naučíš sa naprogramovať si vlastný mikropočítač, odprezentovať výsledky svojej práce, zdokonaliť sa v angličtine a popri tom nezabudneme ani na pohyb a aktivity na čerstvom vzduchu. Zabezpečená je strava v podobe obeda a olovrantu. Samozrejmosťou je pitný režim. Odnesieš si kopec zážitkov, programovateľný mikropočítač Microbit a tričko s logom podujatia.

Momentálne nemáme naplánovaný žiadny termín, sleduj našu stránku a sociálne siete, aby Ti nový termín neušiel.
Minimálny vek účastníka musí byť v čase konania tábora 13 rokov.
Alergie, lieky a iné zdravotné indikácie, ktoré by mali byť známe usporiadateľovi tábora.

Sociálne znevýhodnený účastník má nárok na 100% zľavu z poplatku za tábor. Status sociálne znevýhodneného účastníka potvrdí základná škola, ktorú účastník navštevuje, alebo účastník dodá čestné prehlásenie. (Po zakliknutí tejto možnosti sa Vám objaví textové pole, do ktorého vložíte popis Vašej sociálnej situácie a dôvody, prečo máte nárok na zľavu z poplatku.)

Polia označené * sú povinné.

Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov môjho dieťaťa v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktoré som poskytol OZ Zoška, Zochova 9, 811 03 Bratislava, za účelom evidencie účastníka do tábora.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.