Prípravný kurz na prijímacie skúšky

INFO
Účastníkom, ktorých platbu sme už prijali, sme zaslali v e-mailovej správe s predmetom "Pokyny k Prípravnému kurzu" prihlasovacie údaje na Prípravný kurz na e-mailové adresy, zadané pri registrácii. Ďalšie pokyny dotaneš mailom už čoskoro. V prípade, že si e-mail napriek tomu nedostal a nemáš ho ani v nevyžiadanej pošte, kontaktuj nášho technika na [email protected], ostatné kontakty, v prípade potreby, nájdete v sekcii Kontakt.

Vážení rodičia, milí deviataci,

aj tento rok sme pre Vás pripravili online prípravný kurz, ktorý Vám pomôže zopakovať si najdôležitejšie učivo pre zvládnutie prijímacích skúšok na strednú školu. V termíne od 31.1.2024 do 24.4.2024 vás každú stredu od 15:00 čaká dvojhodinovka slovenského jazyka (45 minút) a matematiky (45 minút).

Veľkosť online skupiny bude iba 20 žiakov, aby sme zabezpečili dostatočný priestor pre všetkých žiakov. Pre zaistenie kvality kurzu vyžadujeme, aby mali žiaci zapnutú kameru a boli tak po celý čas aj vo vizuálnom kontakte s vyučujúcimi. Poplatok za celý kurz predstavuje 120€. Spolu absolvujete 12 stretnutí (dvojhodinoviek). Za jednu hodinu teda zaplatíte iba 5€.

Prihlásiť sa môžete výhradne vyplnením online formuláru. Na svoju mailovú adresu dostanete pokyny k platbe a po jej spracovaní aj prihlasovacie údaje do školského konta MS Teams, cez ktoré bude prebiehať vyučovanie.

Veríme, že vás naša ponuka zaujala. Ak áno, prejdite na registráciu.

POZOR
Prípravný kurz už máme plne obsadený a uzatvorený aj s náhradníkmi. Ďakujeme za tvoj záujem.